05.01.2018r. – Wsparcie w ramach akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”

W dniu 5 stycznia 2018 roku otrzymaliśmy wsparcie materialne w postaci produktów spożywczych i artykułów higienicznych dzięki zbiórce przeprowadzonej przez Panią Katarzynę Wrońską wśród Uczniów Zespołu Szkół nr1 im. Jana Pawła II w Bełżycach w ramach akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”. Wyrażamy naszą ogromną wdzięczność za zaangażowanie i wsparcie. Przekazane przez Państwa produkty zostaną przeznaczone na terapię kulinarną w Ośrodku. Serdecznie dziękujemy:)

DSCN6378DSCN6381DSCN6384DSCN6386DSCN6389DSCN6393

19.12.2017r. – Spotkanie Świąteczne w Ośrodku

zyczenia219 grudnia w naszym Ośrodku odbyło się tradycyjne już Świąteczne Spotkanie, które przebiegło w miłej, domowej atmosferze. Ten niepowtarzalny klimat tworzą niezmiennie Rodziny naszych Uczestników, Wolontariusze, Harcerze oraz zaproszeni Goście (m.in. Dyrekcja i Przedstawiciele PCPR Lubelskiego, Dyrekcja Zespołu Szkół Specjalnych i Domu Pomocy Społecznej w Matczynie, Dyrekcja Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bełżycach, Nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach). Nie zabrakło także Ks.Proboszcza Leszka Niedźwiedzia, który mimo rekolekcji w parafii znalazł dla nas chwilę:)  Sponsorom i Darczyńcom Ośrodka oraz Rodzinom zaangażowanym w pomoc materialną w postaci produktów spożywczych serdecznie dziękujemy. W tym miejscu podziękowania składamy na ręce naszych Sponsorów – dla Państwa Zielińskich, Pana Bogdana Gontarczyka – właściciela sklepu „Drew-Chem” oraz dla sklepu „Groszek – Małgośka” w Bełżycach za cykliczne wsparcie materialne. Serdeczne podziękowania składamy na ręce Pani Ani Ambrożkiewicz i Pani Ani Bogusz oraz Wolontariuszom za zbiórkę słodyczy na terenie Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach. Łakocie podarowane dzięki Państwa hojności uatrakcyjnią spotkania karnawałowe w Ośrodku.

 zyczenia2zyczenia2

 

08.12.2017r. – Mikołajki w Ośrodku

Serdeczne podziękowania dla Kierownictwa i Pracowników firmy ASMET Lublin, które składamy na ręce Pana Dominika Wójtowicza oraz dla Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży z Bełżyc za pośrednictwem Prezesa – Pana Mateusza Winiarskiego za współfinansowanie zakupu prezentów mikołajkowych dla 40 osób niepełnosprawnych. Nasi Uczestnicy zostali obdarowani wszystkim tym, co „znalazło się w liście do św. Mikołaja”. Były to słodycze, kosmetyki, książki, biżuteria, płyty Cd. Atmosfera spotkania była niezwykle radosna, a Święty Mikołaj długo oczekiwany. Serdecznie dziękujemy za tak piękny gest z Państwa strony, który przyczynił się do spełnienia marzeń naszych Podopiecznych.

DSCN6092DSCN6095DSCN6099DSCN6186DSCN6198DSCN6211DSCN6245DSCN6253

06.12.2017r. – Mikołajki z Wolontariuszami Szkoły Podstawowej w Czółnach

Serdeczne podziękowania dla Wolontariuszy Szkoły Podstawowej w Czółnach pod opieką Pani Joanny Łukasik za upominki w postaci słodyczy oraz za cudownie spędzony czas. Wspólna integracja oraz ta piękna płynąca z serca inicjatywa podzielenia się z drugim człowiekiem z pewnością w przyszłości zaowocuje, bo przecież dobro powraca:)

DSCN6056DSCN6059DSCN6064DSCN6080DSCN6085

01 – 03.12.2017r. – Świąteczna Zbiórka Żywności

Składamy serdeczne podziękowania dla naszych kochanych Wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II z Bełżyc oraz ich opiekunów: Pani Ani Ambrożkiewicz oraz Pani Ani Wójtowicz. Na ręce Prezesa Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży – Pana Mateusza Winiarskiego również przekazujemy wyrazy naszej wdzięczności za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu zbiórki. Produkty spożywcze uzyskane dzięki Państwa nieocenionej pomocy zostaną wykorzystane podczas prowadzonej w Ośrodku terapii kulinarnej. Dziękujemy bardzo, bardzo:)

zbiorka